PROJELER
Projelerimize Destek Verin

 

Toplum olarak çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmanın, eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarında gelişmekten geçtiğine inanan Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı (TÇYDV) olarak bizler, çocuklar ve gençler başta olmak üzere toplumun değişik kesimlerine destek vermek amacıyla projeler geliştirmekteyiz. 

Bu şekilde çağdaş eğitim yolu ile çağdaş ve sağlıklı insana, topluma ve çevreye ulaşılmasını amaçlıyoruz. Sizler de bu şekilde düşünüyorsanız, bilginiz, emeğiniz, yetenekleriniz ve imkanlarınız doğrultusunda pek çok şey yapabilirsiniz:

- Üniversite ve lise öğrencilerine eğitim hayatlarına destek olmak amacıyla burs verebilirsiniz.

- Eğitim yılı başında üniversite öğrencilerinin kayıt ve barınma masrafları için katkıda bulunabilirsiniz.

- Sene içinde aktif olan proje ve kampanyalara bağış yaparak, destek olabilirsiniz.

- ÇYDD Çağdaş Etkinlik Merkezleri’nde sağlık, hukuk, iletişim, çocuk gelişimi ve tüm sanatsal faaliyetler için gönüllü olarak eğitmenlik yapabilirsiniz.

- Yurtlar, okullar ve dersliklerin yapım ve donanımları için birey ya da kurum olarak destek verebilirsiniz.

- Çağdaş Yaşam yayınları satın alarak, kermeslerine katılarak veya nikah, doğum gibi özel günlerinizde dağıtmak için ürünlerimizi tercih ederek çocuklarımızın yanında olabilirsiniz.

- Çağdaş Yaşam'ın düzenlediği konser, seminer, söyleşi vb... etkinliklere katılarak destek verebilirsiniz.

- Çağdaş Yaşam'ın ilke ve amaçlarına uygun yeni projeler geliştirebilir, bizlerle paylaşarak projelerin hayata geçmesini sağlayabilirsiniz.

- Çağdaş Yaşam'ın tüm projelerinde "Gönüllü" olarak çalışarak, gönlünüzü ve emeğinizi paylaşabilirsiniz. 

Bize ulaşmak için lütfen vakif@cydd.org.tr adresine e-post atarak mesajınızı iletiniz.

Kızlarımız başta olmak üzere desteklemeye çalıştığımız aydınlık Türkiye'nin aydınlık çocukları için çorbaya bir tutam tuz da siz koyabilirsiniz.